O Mix Cosmetix

Prečo používať kozmetické štetce?

Základom kvalitného líčenia nie je len kvalitný makeup, ale najmä kvalitné kozmetické štetce, ktorými makeup aplikujete!!! Len s nimi ste schopné nalíčiť dymový efekt očí, "cat eye" efekt očnej linky, dokonale zakryť nedokonalosti pleti, precízne nalíčiť ktorúkoľvek časť tváre, perfektne naniesť púder... Aj ja som vďaka nim pochopila, že sa dokážem pekne nalíčiť...

 

Prečo si vybrať práve nás?

Prinášame vám obľúbené kozmetické štetce priamo z USA, kde sa tešia veľkej obľube nie len pre svoje bezkonkurenčne najnižšie ceny, ale hlavne pre vysokú kvalitu!!! Vyberte si z našej širokej škály produktov, kde si môžete vybrať kozmetické štetce presne podľa svojich potrieb z prírodných alebo syntetických štetín špičkovej kvality nadesignovanej pre líčenie rôznych častí tváre, ale aj tela.

 

Hodnoty spoločnosti

Táto značka má vlastnú produkciu na území USA, ale aj v zahraničí. V oboch prípadoch priamo kontroluje kvalitu a bezpečnosť ponúkaných výrobkov.  Ponúkame vám len to najlepšie - široký sortiment kozmetických štetcov len z tých najkvalitnejších materiálov za ideálne ceny.

Rešpektujeme životy zvierat a bojujeme proti krutosti a týraniu zvierat:

Bojujeme proti týraniu zvierat a podporujeme iba dodávateľov, ktorý tento názor zdieľajú. Snažíme sa o produkciu výrobkov, ktoré spĺňajú požiadavky spotrebiteľa a tiež jeho bezpečnosť, pričom rešpektujeme život zvieraťa. Preto žiaden z našich kozmetických produktov nespôsobuje ubližovanie zvieratám.